?

Log in

Previous Entry | Next Entry

Збираюсь завтра відвідати село Колодіївку на Тернопільщині. Там є греко-католицька церква, де монахи виганяють демонів з людей. Чув різні думки, від очевидців: хтось був вражений, а хтось стверджував про "підставу". Що з цього приводувважаєте ви?

Comments

(Анонімно)
18 березень 2010 12:28 (UTC)
Екзорцизм
В м.Долина проживає МОНАХ Іларій. Він лікує та виганяє злих духів за допомогою церковної чаші. Про те, що коли глянеш в церковну чашу і побачиш своє відображення, тоді зникає всяка нечисть- знаю давно.
Декілька раз записувалась на поїздку в Колодіївку- ненабиралось достатньо людей. Тепер зрозуміло чого-люди йдуть до Іларія.
МОНАХ Іларій дуже допоміг моїм знайомим.
Приймає людей понеділок-субота з 10.00 до 14.00
Пишіть на martabukh@i.ua дам номер телефону
(Анонімно)
17 квітень 2010 17:24 (UTC)
Re: Екзорцизм
отець Іларій лікує хворих людей від раку, за допомогою молитов і копія якої ви про це думки?
(Анонімно)
31 серпень 2010 11:36 (UTC)
Re: Екзорцизм
Шляхи Господні – несповідимі...

Молитва Монахів така сильна, що вони можуть переходити через стіни.

Злодій і монах.

Одного разу злодій заліз в монастир, щоб пограбувати. Але через вікно побачив, як якийсь монах проходить крізь стіни. «Оце було б добре навчитися, - подумав злодій, - якби мені це знадобилося в моєму житті».
Наступного дня цей злодій прийшов до монаха, ніби проситися в монастир. Монах уважно подивився на юнака і відповів:
-Гаразд, ми тебе візьмемо, але поки що ти буде чисти чаші.
Злодій зрадів, що зможе залишитися в монастирі і при нагоді навчитися проходити крізь стіни. Проходили дні за днями – от уже й півроку пройшло, а злодій все чистить чаші і ніяк не зможе збагнути, ну як можна пройти крізь стіну. Думав він думав і нарешті звернувся до монаха, щоб той його навчив.
-Для цього потрібен час, - промовив з посмішкою монах, - ти сам навчишся.
Дні проходили в монастирі, а злодій ну ніяк не міг заспокоїтися, все хотів навчитися – пару раз навіть чоло розбив. Одного разу кличе монах юнака до себе:
-Я думаю, що хватить з тебе протирати чаші і займатися тільки прибиранням. Я бачив, що в тебе гарний почерк, тому будеш переписувачем, будеш переписувати Святе Письмо і інші духовні книги.
Так юнак з злодія став переписувачем Священних книг. Проходив час і юнак так захопився переписуванням і молитвою, що зовсім забув, що збирався навчитися переходити крізь стіни. Він все навчався, роздумував над своїми колишніми помилками. Щиро посповідався зі всього життя. Потім вирішив стати монахом.
Одного разу монах сказав юнакові:
-Піди, принеси мені книгу Псалмів, яку недавно переписував.
Молодий юнак, тепер вже монах, зайшов в бібліотеку крізь стіну, сам того не помічаючи. Він перестав думати про життєві турботи, перестав хотіти переходити крізь стіни задля грабунку – в нього з’явилися нові цінності, хоч він і навчився проходити крізь стіни, та йому це вже не було важливим.
http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=18&t=1912&start=15
(Анонімно)
31 серпень 2010 11:55 (UTC)
Re: Екзорцизм
Я поділюся з вами тим, що Слово Боже стверджує про фізичне зцілення. В Посланні до Римлян написано: «Тож віра від слухання, а слухання через Слово Христове» (Римлянам 10:17). Ваша віра в зцілення прийде, коли ви будете читати, слухати і розмірковувати над тим, що обіцяв Бог про ваше зцілення у Своєму Слові.
(Анонімно)
02 вересень 2010 10:00 (UTC)
Re: Екзорцизм
Закон компенсації Отець Семен Перва: Чинімо як заповідано, і у нас не буде проблем

Священик з села Грамітного Верховинського району о. Семен Перва за 55 літ прожив нелегке бурхливе на події життя. З них — 20 років священичого служіння. Найбільшим гріхом, який ламає долю людини, священик вважає гордість і незнання законів всесвіту. http://www.vz.kiev.ua/pop/25-10/2.shtml