?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Невдалий старт...

"Тепловик"(Івано-Франківсь) - "Нафтовик" (Долина) - 4:0 (1:0)
22лютого (неділя), 150 глядачів.
Арбітр: Лаврів Олексій (Ів-Франківськ)
Асистенти: Боднар Б., Заровецький В. (обидва - Ів-Франківськ)
"Тепловик": Богів (Білик І. 73), Лесів, Срібний (Шкварилюк 68), Подригуля, Грицак, Воробець, Дронь (Олійник Р 68), Януш (Нестерук 46), Синишин, Гундяк (Чепіль 46), Соколишин.
"Нафтовик": Димид, Стефанишин, Гошовський(к) , Громоляк, Василів(Кіс 82), Коваль, Моцевич (Січко 70), Дзуль, Кузьо, Вецко, Петрушка (Довгаш 57).
Голи: Синишин 40, Нестерук 50, 79, Чепіль 90.
Попередження: Януш 42, Синишин 48 - Кузьо 29, Вецко 19.

"Нафтовик"(Долина) - ФК "Тужилів"(Тужилів, Калуський р-н) - 0:0(0:0)
23, лютого (понеділок) 100 глядачів.
Арбітр:Семанюк Т. (Ів-Франківськ)
"Нафтовик": Димид, Мацевич, Гошовський(к), Громоляк, Вецко, Кузьо, Василів, Гайнюк (Довгаш 54), Рінило (Сосунков 88), Петрушка (Гутник 58), Сайчишин.
"Тужилів": Волощук, Остап'юк, Рибчак, Бігун, Магас, Ковальчук (Поташник 64), Курташ, Таратула (Христонько 69), Ляхович, Яців, Мазурик.
Попередження: Вецко, Гошовський - Ковальчук, Магас, Рибчак.
Вилучення: Гошовський (нецензурний вираз в сторону арбітра)


"Нафтовик" стартував в Кубку Підгір'я. Старт видався невдалим. В принципі прогнозовано. Обидва матчі грали різними і далеко не оптимальними складами. Наразі йде пошук молодих талантів з районної першості. В порівнянні з першим матчем, в грі з "Тужиловом" команду явно підсилили Рінило та Сайчишин. Правда, не було Стефанишина, який непогано відіграв з "Тепловиком".
По грі з "Тепловиком" не все так безнадійно виглядало, як показав підсумковий рахунок.  В першому таймі двічі не використали виходи сам на сам, а ще боковий суддя відмінив чистий гол Мацевича. Але  ці моменти виникали в контратаках. Якихось осмислених дій в атаці не було, більше 2-3 точних пасів не виходило.  Хоча на передматчевій установці, тренер наголосив, щоб хлопці постаралися показати індивідуально хто на що здатен...Перший гол в наші ворота забили в кінці першого тайму, головою, після подачі кутового. Після короткої, пятихвилинної перерви - зразу привезли самі собі другий гол. Гра була зроблена. Третій гол - майже "автогол". Останній  гол нам забили вже на доданих хвилинах.
Непогано за "Тепловик" відіграв долинянин Ігор Грицак, навіть на гру з Долини їхав в автобусі "Нафтовика".
З "Тужиловим" гра вийшла рівною. Ще минулого сезону за калушан виступали наші Сайчишин та Копистянський. Тепер будуть грати за "Нафтовик". Але наразі граємо на турнірі без "Капусти". Зараз за "Тужилів" виступає ше наш Роман Бігун. Знову відзначилися суддя, вигнавши капітана Романа Гошовського. Взагалі, без Романа нам в першості області нічого робити. 
Ну і трохи хвоток:Наш мегакрутий автобус. )) Добре, що і такий дали. на задньому фоні ДЮСШ.Приїхали в Франківськ, на стадіон "Наука", колишній "Електрон".Ворота стадіону.Розминка перед матчем з "Тепловиком".Табло на стадіоні. Тут свої домашні матчі проводила друголігова "Чорногора". Минулий сезон "Чорногора" грала в групі Б першості області, посіла передостаннє місце. Тепер в команди зявився спонсор - і на перекір спортивним принципам, команда виступатиме в групі сильніших з "Нафтовиком". Завтра, о 15:00 "Нафтовик" з "Чорногорою-Нікою" проведе свою наступну гру.Вийшли на поле.Гра.Коротка перерва між таймами на трибунах. На передньому плані лідер, капітан та граючий тренер команди Роман Гошовський. Саме в цей момент на сусідній трибуні тренер "Тепловика" впихає своїм нападаючим, що їх обігрує 50-річний дід. Хоча Ромкові тіко 38. За "Нафтовик" відіграв приблизно 15-17 сезонів. З короткими перервами на виступив в "Прикарпатті", "Веспілсі", "Ністру" та "Віслі" (Краків). На дальньому плані незмінний президент та головний тренер "Нафтовика" з 1987 року - Степан Штень. Фєргюсон відпочиває!

Comments

( 1 коментар — Прокоментувати )
logist88
25 лютий 2009 06:29 (UTC)
Удачі в наступних матчах!
( 1 коментар — Прокоментувати )